Categorieën
Nieuws

Wanneer verschijnt Too Hot To Handle seizoen 2?

Eén ding is zeker: Too Hot To Handle is een absolute hit op Netflix. De twaalf singles die hun entree maakten op de villa waren natuurlijk allemaal an sich een interessant gespreksonderwerp, maar wanneer kunnen seizoen 2 van Too Hot To Handle verwachten?

Nederlands ondertitelde trailer van de hete serie.

Wanneer verschijnt het tweede seizoen van Too Hot To Handle?

Als eerst moeten we onszelf de vraag stellen: komt er überhaupt een Too Hot To Handle seizoen 2? Hoewel hier officieel nog niets over bekend is, kunnen we er vrijwel zeker vanuit gaand dat er een tweede seizoen van de serie lijkt aan te komen. De serie is een wereldwijd succes en onderscheid zich dusdanig van andere bekende programma’s als Love Island en Temptation Island.

Too Hot To Handle Cast

Maar wanneer kunnen we nou het tweede seizoen verwachten? Hoewel hier nog geen officieel antwoord op is kunnen we dit wel afleiden aan een soortgelijke serie en het patroon dat Netflix volgt. De serie ‘Love Blind’ krijgt een jaar na haar eerste seizoen haar tweede seizoen (en overigens het jaar daarna een derde) zo vertelde Netflix afgelopen maart. Too Hot To Handle verscheen in april van dit jaar en zal dus naar verwachting rond diezelfde periode in 2021 terugkeren met een tweede seizoen op het platform. Dat betekent dat Too Hot To Handle seizoen 2 omtrent april 2021 te zien zal zijn bij Netflix.

Wie gaan er meedoen in het tweede seizoen?

Zoals je misschien wel verwacht hebt, de deelnemers uit seizoen 1 zullen niet terugkeren in de villa. Lana, zoals de robot uit de serie heet, zal nieuwe deelnemers aan haar serie mee laten doen. De deelnemers uit het eerste seizoen waren echter niet geheel onbekend: Matthew, ook wel bekend in de serie als Jezus, had meegedaan in het programma “America’s Next Top Model”.

Mocht je nou zelf mee willen doen met Too Hot To Handle seizoen 2? Dat kan: je moet wel duizenden anderen verslaan om jouw entree te maken in de villa. Voor het eerste seizoen hadden namelijk meer dan 3.000 mensen zich aangemeld: stevige competitie dus. Wanneer jij je kunt aanmelden houden we je natuurlijk van op de hoogte via onze Instagram en Twitter.

Waar kan ik die singles uit het eerste seizoen volgen?

Gelukkig zijn ze allen te volgen via Instagram, wat natuurlijk mooie plaatjes oplevert. Hieronder zijn alle singles te volgen, met dank aan het Engelse blad Metro:

Lydia Clyma – @lydiaclyma
Madison Wyborny – @madisonwyborny
Kelechi Dyke – @kelechidyke
View this post on Instagram

What’s a life without fun?

A post shared by Too Hot To Handle – K E L Z✨ (@kelechidyke) on

Rhonda Paul – @imrhondapaul
View this post on Instagram

💋

A post shared by Too Hot To Handle-Rhonda Paul (@imrhondapaul) on

Francesca Fargo – @francescafarago
David Birtwistle – @david.birtwistle
Sharron Townsend – @sharrontownsendofficial
Kori Sampson – @korisampson
View this post on Instagram

What day is it?

A post shared by Too Hot To Handle – Kori (@korisampson) on

Bryce Hirschberg – @brycehirschberg
Nicole O’Brien – @Nicole.ob
Matthew Smith – @matthewstephensmith
Harry Jowsey – @harryjowsey
Haley Cureton – @haley.cure
View this post on Instagram

Island vibes~

A post shared by Too Hot To Handle – Haley (@haley.cure) on

Chloe Veitch – @chloeveitchofficial
Too Hot To Handle Harry en Francesca

Kortom, we weten nog niet wanneer Too Hot To Handle seizoen 2 bij Netflix te zien zal zijn. Wel is het vrijwel zeker dat dit tweede seizoen eraan zal komen door het grote succes van de serie. Ook zullen we de deelnemers uit het eerste seizoen niet terug zien in een tweede seizoen, zo is de verwachting. Wil jij als eerste horen wanneer het tweede seizoen van Too Hot To Handle zal verschijen? Volg ons dan op Instagram en Twitter. Vond je dit trouwens een interessant artikel? Klik dan hier om nog meer van dit soort artikelen te lezen, zoals ‘Waar is Ares gefilmd?‘.